Views data export (7.x-3.0-beta6) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Filename
vi: Tên tập tin

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Arguments
vi: Tham số

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Underline
vi: Gạch chân

en: View name
vi: Tên View

en: @argument title
vi: Tiêu đề tham số @argument

en: Dash
vi: Neo ứng dụng
