Views data export (7.x-3.0-beta7) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Views
jv: View

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Separator
jv: Watesan

en: Exists
jv: Ana

en: @argument title
jv: judhul @argument
