Views data export (7.x-3.0-beta7) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: Display name
ta: காட்சி பெயர்

en: Underline
ta: அடிக்கோடு
