Views data export (7.x-3.0-beta8) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Views
ar: الرؤى

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Separator
ar: فاصل

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Display name
ar: اسم العرض

en: Underline
ar: خط سفلي

en: View name
ar: اسم الرؤية

en: @argument title
ar: عنوان @argument
