Views data export (7.x-3.0-beta8) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Exists
hr: Postoji

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci
