Views data export (7.x-3.0-beta8) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Views
pl: Widoki

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Exists
pl: Istnieje

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Replacement
pl: Zamiennik

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Display name
pl: Wyświetlana nazwa

en: CSV file
pl: Plik CSV

en: Underline
pl: Podkreślony

en: View name
pl: Nazwa widoku

en: DOC file
pl: Plik DOC

en: Display the view as a doc file.
pl: Wyświetl widok jako plik doc.

en: TXT file
pl: Plik TXT

en: Display the view as a txt file.
pl: Wyświetl widok jako plik txt.

en: XML file
pl: Plik XML

en: XLS file
pl: Plik XLS

en: Unable to create
pl: Nie można utworzyć

en: Return path
pl: Ścieżka powrotu

en: @argument title
pl: Tytuł argumentu @title

en: Data export
pl: Eksport danych

en: Export Aborted
pl: Eksport przerwany

en: Data export successful
pl: Eksport danych zakończony sukcesem

en: Your export has been created. View/download the file <a href="@link">here</a> (will automatically download in 3 seconds.)
pl: Dane zostały pomyślnie utworzone. Plik zostanie automatycznie pobrany. Jeżeli automatyczne pobranie nie rozpocznie się w przeciągu 3 sekund, plik można pobrać za pomocą tego <a href="@link">odnośnika</a>
