Views data export (7.x-3.0-beta8) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Views
ps: ليدنې

en: Arguments
ps: استدلالونه

en: Underline
ps: كرښن
