Views data export (7.x-3.0-beta8) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Views
ro: Vizualizări

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Exists
ro: Există

en: Arguments
ro: Argumente

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Display name
ro: Nume de afişare

en: Underline
ro: Subliniat

en: View name
ro: Numele vizualizării

en: @argument title
ro: Titlul @argument
