Views data export (7.x-3.0-beta9) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Filename
be: Назва файла

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Arguments
be: Аргументы

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў
