Views data export (7.x-3.0-beta9) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Views
lt: Vaizdai

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Exists
lt: Esantys

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: View name
lt: Vaizdo pavadinimas
