Views data export (7.x-3.0-beta9) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Views
uk: Види

en: Filename
uk: Назва файла

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Separator
uk: Розділювач

en: Exists
uk: Існує

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Replacement
uk: Заміна

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Display name
uk: Назва

en: CSV file
uk: Файл CSV

en: Underline
uk: Підкреслений

en: View name
uk: Назва виду

en: DOC file
uk: Файл DOC

en: TXT file
uk: Файл TXT

en: XML file
uk: Файл XML

en: Unable to create
uk: Неможливо створити

en: Return path
uk: Шлях повернення

en: @argument title
uk: @argument заголовок

en: Exposed filters
uk: Розкриті фільтри

en: Dash
uk: Риска

en: Data export
uk: Експорт даних

en: Plugin to export views data into various file formats
uk: Плагін дозволяє експортувати дані видів в різні файлові формати

en: Transform type
uk: Тип трансформації

en: What to replace?
uk: Що замінити?

en: Replace only Linefeed ("\n")
uk: Замінити лише Зміна рядка("\n")

en: Replace Carriage Return plus Linefeed ("\r\n") and single Linefeed ("\n") as well
uk: Замінити Повернення каретки плюс Зміна рядка ("\r\n") і Зміна рядка ("\n") також
