Views data export (7.x-3.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Views
eu: Bistak

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Display name
eu: Bistaratu izena

en: Underline
eu: Azpimarratu

en: View name
eu: Erakutsi izena

en: @argument title
eu: @argument izenburua
