Views data export (7.x-3.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Exists
bs: Postoji

en: Arguments
bs: Argumenti

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: View name
bs: Ime view-a
