Views data export (7.x-3.1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Views
gl: Vistas

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Separator
gl: Separador

en: Exists
gl: Existe

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Display name
gl: Nome a amosar

en: Underline
gl: Subliñado

en: View name
gl: Nome da vista

en: @argument title
gl: Título de @argument
