Views data export (7.x-3.1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Exists
my: ရှိပြီးသား

en: Display name
my: ပြသရန်အမည်

en: Underline
my: မျဉ်းကြောင်းတားရန်

en: Unable to create
my: ဖန်တီးတည်ဆောက်၍ မရပါ။
