Views data export (7.x-3.1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Exists
sk: Existuje

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Replacement
sk: Náhrada

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Display name
sk: Zobrazované meno

en: CSV file
sk: CSV súbor

en: View name
sk: Meno pohľadu
