Views data export (7.x-3.1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Views
tr: Görünümler

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Separator
tr: Ayraç

en: Exists
tr: Mevcuttur

en: Arguments
tr: Değişkenler

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Display name
tr: Gösterilen isim

en: CSV file
tr: CSV dosyası

en: Underline
tr: Altı çizili

en: View name
tr: Görünüm adı

en: TXT file
tr: TXT dosyası

en: XML file
tr: XML dosyası

en: XLS file
tr: XLS dosyası

en: Unable to create
tr: Oluşturulamadı

en: @argument title
tr: @argument başlığı
