Views data export (7.x-3.2) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Views
az: Görünüşlər

en: Filename
az: Fayl adı

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Display name
az: Göstərilən ad

en: View name
az: Görünüş adı

en: @argument title
az: @argument başlığı
