Views data export (7.x-3.2) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Views
hu: Nézetek

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Exists
hu: Létezik

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Replacement
hu: Helyettesítés

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Display name
hu: Megjelenített név

en: CSV file
hu: CSV fájl

en: Underline
hu: Aláhúzás

en: View name
hu: Nézet neve

en: Display the view as a doc file.
hu: Nézet megjelenítése, mint doc fájl.

en: XLS file
hu: XLS fájl

en: Unable to create
hu: Nem lehet létrehozni

en: @argument title
hu: @argument cím

en: Attach text
hu: Szöveg csatolása

en: Data export
hu: Adat exportálás

en: Display the view as a comma separated list.
hu: Nézet megjelenítése, mint vesszőkkel elválasztott lista.

en: Data export successful
hu: Sikeres exportálás

en: Your export has been created. View/download the file <a href="@link">here</a> (will automatically download in 3 seconds.)
hu: Az adatok exportálása elkészült. A fájl megtekinthető vagy letölthető <a href="@link">innen</a> (a letöltés automatikusan indul 3 másodpercen belül).

en: Segment size
hu: Szegmensméret

en: If each row of your export consumes a lot of memory to render, then reduce this value. Higher values will generally mean that the export completes in less time but will have a higher peak memory usage.
hu: Ha az export minden sora sok memóriát igényel, akkor ezt az értéket csökkenteni kell. A magasabb érték általában azt jelenti, hogy az export kevesebb időt igényel, de több memóriát használ fel.
