Views data export (7.x-3.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Arguments
ka: არგუმენტები
