Views data export (7.x-3.2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Views
lv: Skati

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Exists
lv: Pastāv

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Underline
lv: Pasvītrots

en: View name
lv: Skata nosaukums

en: @argument title
lv: @argument virsraksts
