Views data export (7.x-3.2) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Filename
pt: Nome do ficheiro

en: Timestamp
pt: Registo data/hora

en: Separator
pt: Separador

en: Exists
pt: Existe

en: Arguments
pt: Argumentos

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Display name
pt: Nome da vista

en: CSV file
pt: ficheiro CSV

en: Underline
pt: Sublinhado

en: View name
pt: Nome da view

en: @argument title
pt: título @argument

en: Exposed filters
pt: Filtros expostos
