Views data export (7.x-3.3) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Views
is: Gagnasýn

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Separator
is: Skilja

en: Arguments
is: Rök

en: Display name
is: Birta nafn

en: XML file
is: XML skrá

en: XLS file
is: XLS skrá
