Views data export (7.x-3.3) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Exists
el: Υπάρχει

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Display name
el: Εμφάνιση ονόματος

en: Underline
el: Υπογράμμιση

en: @argument title
el: @argument τίτλος
