Views data export (7.x-3.3) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Views
et: Vaated

en: Filename
et: Failinimi

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Separator
et: Eraldaja

en: Exists
et: Väljumine

en: Arguments
et: Argumendid

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Underline
et: Allajoonitud

en: View name
et: Vaate nimi

en: @argument title
et: @argument pealkiri
