Views data export (7.x-3.3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Views
mr: याद्या

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Exists
mr: अस्तित्वात
