Views data export (7.x-3.3) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Views
oc: Vistas

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Separator
oc: Separador

en: Exists
oc: Present

en: Replacement
oc: Remplaçament

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Display name
oc: Nom de l'afichatge

en: Underline
oc: Souligné

en: View name
oc: Nom de la vista

en: Unable to create
oc: Creacion impossible

en: @argument title
oc: Títol de @argument
