Views data export (7.x-3.0-beta9) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Views
ru: Представление

en: Filename
ru: Имя файла

en: Timestamp
ru: Время

en: Separator
ru: Разделитель

en: Exists
ru: Существует

en: Arguments
ru: Аргументы

en: Replacement
ru: Замена

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Display name
ru: Название отображения

en: CSV file
ru: Файл CSV

en: Underline
ru: Подчёркивание

en: View name
ru: Имя представления

en: DOC file
ru: Файл DOC

en: TXT file
ru: Файл TXT

en: XML file
ru: Файл XML

en: XLS file
ru: файл XLS

en: Unable to create
ru: Невозможно создать

en: @argument title
ru: @argument заголовок

en: Dash
ru: Штрих

en: Data export
ru: Экспорт данных

en: Plugin to export views data into various file formats
ru: Плагин позволяет экспортировать данные представлений в различные файловые форматы
