Views data export pdf (7.x-2.0-beta1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: None
de: Keine

en: Page width
de: Seitenbreite

en: Landscape
de: Querformat

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
de: Auf der Website ist ein unvorhergesehener Fehler aufgetreten. Bitte versuchen Sie es später nochmal.

en: Placeholder
de: Platzhalter
