Views data export pdf (7.x-2.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Page width
es: Ancho de página

en: Landscape
es: Apaisado

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
es: El sitio web encontró un error inesperado. Vuelva a intentarlo más tarde.

en: Placeholder
es: Marcador de posición

en: Export the view results to a file. Can handle very large result sets.
es: Exporta los resultados de la vista a un archivo. Puede manejar conjuntos muy grandes de resultados.
