Views data export pdf (7.x-2.0-beta1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Page width
fr: Largeur de la page

en: Landscape
fr: Paysage

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
fr: Le site Web a rencontré une erreur inattendue. Veuillez essayer de nouveau plus tard.

en: Export the view results to a file. Can handle very large result sets.
fr: Exporter les résultats de la vue dans un fichier. Peut traiter des ensembles de résultats très larges.
