Views data export pdf (7.x-2.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: None
ja: なし

en: Page width
ja: ページ幅

en: Landscape
ja: 風景

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
ja: サイトに予期せぬエラーが起こりました。しばらくたってから再度お試しください。

en: Placeholder
ja: プレースホルダー
