Views data export pdf (7.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: None
uk: Немає

en: Page width
uk: Ширина сторінки

en: Landscape
uk: Альбомна

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
uk: На сайті сталася несподівана помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Page height
uk: Висота сторінки
