Views data export pdf (7.x-2.0-rc1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Page width
hu: Oldalszélesség

en: Landscape
hu: Fekvő

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
hu: A webhelyen nem várt hiba történt. Érdemes később újrapróbálkozni.

en: Placeholder
hu: Helykitöltő
