Views data export pdf (7.x-2.0-rc1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: None
pl: Brak

en: Page width
pl: Szerokość strony

en: Landscape
pl: Krajobraz

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
pl: Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.

en: Placeholder
pl: Zaślepka
