Views data export pdf (7.x-2.0-rc1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: None
ru: Нет

en: Page width
ru: Ширина страницы

en: Landscape
ru: Альбомная

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
ru: На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.

en: Placeholder
ru: Заполнитель
