Views data export pdf (7.x-2.0-rc1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Page width
sv: Sidbredd

en: Landscape
sv: Liggande

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
sv: Webbplatsen stötte på ett oväntat fel. Var vänlig försök igen senare.

en: Placeholder
sv: Platshållare
