Views Datasource (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Views
ar: الرؤى

en: Normal
ar: طبيعي

en: Attributes
ar: سمات

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Raw
ar: سطر
