Views Datasource (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત
