Views Datasource (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: OPML
hi: ऒ.ऍम.पी.ऍल

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Views
hi: द्रश्य

en: Normal
hi: सामान्य

en: Attributes
hi: गुण

en: Anonymous
hi: अज्ञात
