Views Datasource (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Atom
kn: ಆಟಮ್

en: Simple
kn: ಸರಳ
