Views Datasource (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: OPML
lt: OMPL

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Views
lt: Vaizdai

en: Normal
lt: Normalus

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Simple
lt: Paprastas

en: Raw
lt: Paprastas
