Views Datasource (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Normal
el: Κανονικό

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Simple
el: Απλό
