Views Datasource (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Views
pl: Widoki

en: Normal
pl: Zwykły

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Simple
pl: Prosto

en: JSON data document
pl: Dane dokumentu JSON

en: Displays nodes in the JSON data format.
pl: Wyświetla węzły w formacie danych JSON.

en: Views style plugin to render node content as JSON.
pl: Wtyczka stylu widoku, do renderowania zawartości węzła jako JSON.

en: Views style plugin to render node content as RDF.
pl: Wtyczka stylu widoku, do renderowania zawartości węzła jako RDF.

en: Views style plugin to render node content as XHTML microformats.
pl: Wtyczka stylu widoku, do renderowania zawartości węzła jako mikroformaty XHTML.

en: Views style plugin to render node content as XML.
pl: Wtyczka stylu widoku, do renderowania zawartości węzła jako XML.

en: Default: text/xhtml
pl: Domyślnie: text/xhtml
