Views Datasource (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Views
ps: ليدنې

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Anonymous
ps: ناپیژنده
