Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: - None -
af: - Geen -

en: Normal
af: Normaal

en: Anonymous
af: Anoniem
