Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: - None -
be: - Нічога -

en: Normal
be: Нармальны

en: Anonymous
be: Ананім
