Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: - None -
cs: - Nic -

en: Normal
cs: Normální

en: Attributes
cs: Atributy

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Simple
cs: Jednoduché

en: Raw
cs: Nezpracováno

en: View author
cs: Zobrazit autora

en: Grouping field
cs: Seskupení dle pole

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
cs: Volitelně můžete zadat pole, podle kterého se záznamy seskupí. Pokud nechcete záznamy seskupit, ponechte prázdné.
