Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: - None -
cy: - Dim -

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Grouping field
cy: Maes dosbarthiad

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
cy: Gallwch enwi maes yn ddewsiol i ba rai i grwpio'r cofnodion. Gadael yn wag i beidio a grwpio.
