Views Datasource (7.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Views
eo: Vidoj

en: Anonymous
eo: Sennoma
